Poznaj Delcon - karma dla psa i kota

To tak jak my! Prowadzimy hodowlę i wiemy, że zdrowy i piękny wygląd psów to nie tylko gwarancja sukcesów na wystawach, ale również ogromna satysfakcja hodowcy. Właściwe odżywianie to również opieka nad psią mamą i maluchami w każdej chwili ich życia. Dołącz do nas!
Podobnie my! Nasze psiaki to nasza rodzina. Chcesz, żeby Twój pies był szczęśliwy i zdrowy? Zaufaliśmy karmie DELCON i wybraliśmy dla naszych psów to co najlepsze!
Nasze psy nie leżą na kanapach (w większości ;)) dlatego wybierając dla nich karmę kierowaliśmy się ich aktywnością, wysiłkiem jaki podejmują na treningach, zawodach i koniecznością zaspokojenia wszystkich potrzeb psa pracującego. Nasz wybór to DELCON.
Tak samo my! Jesteś autorytetem dla swoich klientów. Doskonale wiesz, że żywienie ma wpływ na formę psychofizyczną i zachowanie psów. Masz świadomość, że wybór odpowiedniej karmy potrafi być trudny. Dołącz do nas!

DELCON to karma, która powstaje w rodzinnym przedsiębiorstwie, zajmującym się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów, kotów i koni.
Została opracowana z najwyższą starannością przez dietetyków i lekarzy weterynarii. Wszystkie składniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy i najnowsze wymagania jakościowe, a ciągłe kontrole i analizy zapewniają najwyższą jakość zawartości każdego opakowania.

DELCON to karmy high premium, których skład oparliśmy o dehydratyzowane mięso oraz białe ryby z dodatkiem całych suszonych jaj, małży nowozelandzkich, oleju z łososia, warzyw, ekstrudowanych ziaren zbóż.
Przyjęta unikatowa formuła odzwierciedla naturalne potrzeby żywieniowe psów, które ukształtowało życie u boku człowieka.

CERTYFIKACJA GMP to gwarancja stosowania dobrych praktyk przez producenta, poświadczenie wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu.

MIĘSO użyte do produkcji karm DELCON to najwyższej jakości świeże, ekologiczne mięso dostarczane do firmy E&P Petfood przez lokalnych producentów żywności dla ludzi. Posiada wszystkie certyfikaty przydatności do spożycia. Zawartość na poziomie do 63% to gwarancja właściwego źródła energii dla najbardziej wymagających.

30725582 1864554890255896 7642217141508243456 n

OLEJ Z ŁOSOSIA bogaty w kwasy Omega 3. Poprzez dobranie właściwych proporcji kwasów Omega 3 / Omega 6 dostarczamy psom niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania skóry i układu nerwowego. Dzięki kwasom omega sierść psa jest zdrowa i lśniąca.

30171610 585620551798178 179954593758377594 o

GLUKOZAMINA, CHONDROITYNA, MSM wspomagają naprawę i odbudowę chrząstki stawowej, uśmierzają ból oraz pomagają w zwalczaniu stanów zapalnych. Bardzo ważne składniki w okresie wzrostu, szczególnie psów średnich i dużych ras. Zalecane też dla psów w starszym wieku.

msmchondro

SUSZONA CYKORIA to naturalne źródło FOS, które dbają o stymulację układu odpornościowego i trawiennego, to włókna, które wspomagają wchłanianie składników odżywczych i pomagają w zwalczaniu szkodliwych bakterii. Suszona cykoria jest również źródłem inuliny – naturalnego prebiotyku dbającego o dobrą florę bakteryjną w jelitach.

cykoria

SUSZONE CAŁE JAJA dostarczają takie składniki jak witaminę A, kwas foliowy, witamina B5, B12, czy selen. To źródło niezastąpionej dla zdrowia skóry i pazurów biotyny.

jaja

RYŻ i JĘCZMIEŃ Źródło błonnika, lekkostrawne o niskim indeksie glikemicznym, co zapewnia stały poziom cukru we krwi, pozbawione glutenu pszenicznego i ubogie w tłuszcze.

ryzjeczmien

Czego nie znajdziecie w naszej karmie?

Sztucznych konserwantów, barwników i polepszaczy smaku.

A to wszystko dla zdrowia i doskonałej kondycji psów!

Najwyższa jakość karmy

Karma Delcon produkowana jest przez rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów, kotów i koni. Pozwala to osiągnąć najwyższą jakość karmy potwierdzoną certyfikatami jakości.

Newsletter

arrow_upward