Opinie - karma Delcon

Active-Dogs Kennel

Od samego początku jesteśmy przy tej marce. Doskonała jakość w adekwatnej cenie. Zdarzyło się nam próbować w między czasie inne karmy lecz zawsze powracalismy do tej jednej. To dzięki niej odchowaliśmy trzy zdrowe mioty szczeniąt i to dzięki niej nasze psy wyglądają jak wyglądają.

logo activedogs

Karolina

Mam dwa pieski na Delconie: starszy spianieluch i prawie 2 letnia suczka Border Collie  :)  Odkąd bc jest na Delconie Elite ( dla psów szczególnie sportowych) futro ma lśniące i przepiękne, małe "pozostałości" czyli duża przyswajalność i przede wszystkim nie odstrasza zapachem. Dużo trenujemy i wiadomo, że 80% sukcesu dla wszystkich sportowców tych psich i ludzkich to żywienie. Wszyscy znajomi którzy zaufali Delconowi są zadowoleni.

elite4kg

Iwona

Jesteśmy od bardzo dawna na Delconie, psy aktywne, przemiał spory i jesteśmy bardzo zadowoleni. Najstarszy psiak po problemach z całym układem pokarmowym w poprzednim domu, już jakieś 2 lata na karmie Delcon - zdrowie super, wyniki krwi super. Polecamy ❤ Iwona

regular plus4kg

Simba Border Collie

Co do karmy, zmieniliśmy 2tyg temu karmę Delcon właśnie. 4 kg, które było na próbę wciagnąłem nosem! Jakby ktoś chciał spróbować warto!

regular4kg

Kamila

Baster je karmę Delcon i bardzo mu odpowiada. Piękna sierść, żadnych problemów gastrycznych,i jeszcze,co dla mnie ważne, poprawiła mu się kondycja i wydolność!!

fish rice4kg

Katarzyna

My też przeszliśmy na Delcon, jestem zadowolona i suka (6miesiecy) też. Zmieniliśmy ze względu, że w Delconie lepsze, dla nas, proporcje wapnia do fosforu.

junior4kg

Karina

Ja tam na delcon Light z 8kg w rok zgubiłam. Ruch był ale raczej szybki spacer. Rottweiler 10lat. Więc się da.

 
light4kg

Katarzyna

Bardzo długo szukałam karmy, która będzie odpowiednia dla mojego psa, który ma szereg przeróżnych nietolerancji pokarmowych. Bardzo drogie karmy stanowiły niejako kompromis, nie było źle, ale nadal pojawiały się problemy. Plus pies był za chudy, bez względu na pochłanianą ilość. Tymczasem na Delconie nie tylko trzyma doskonałą wagę, pięknie rozbudował sylwetkę i unormowały się tematy qupy. Jestem zachwycona!

lamb rice4kg

Najwyższa jakość karmy

Karma Delcon produkowana jest przez rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów, kotów i koni. Pozwala to osiągnąć najwyższą jakość karmy potwierdzoną certyfikatami jakości.

Newsletter

arrow_upward